Fulcrum Sailing Team

NAŠE PLACHETNICE:

Pogo40_FulcrumII Pogo 40 S2 (Class 40)
- CZE 100
- Slovinsko

Archambault A35
- CZE 3501
- Stellendam (Holandsko)
- 8/9 členů posádky
- PRODÁNO do Austrálie

2x Seascape 18
- CZE 005 / 006
- Praha / Stellendam
- 2 až 4 členové posádky
- NA PRODEJ

RS 700
- jednoposádkový trapézový skiff
- aktivní lodní třída v ČR
- více jak 20 lodí v sezóně 2013
- www.RS700.cz

RS 500
- dvouposádkový skiff
- Lipno

RS 100 !!! NOVINKA !!!
- jenoposádkový skiff
- www.RS100.cz
 
     

SEZÓNY 2012-2014:
Opět vítězství v prestižním závodě Middle Sea Race na Maltě v kategorii Open 40 !!!

> VIDEO PLACHETNICE "FULCRUM II" ZE ZÁVODU MSR 2012 <

SEZÓNA 2011:

Middle Sea Race 2011: 1.místo v kategorii Open40
Jabuka Regata 2011: 1.místo v kategorii Grupa5 a 3.místo v celkovém pořadí

Po dvou mimořádně úspěšných sezónách v Itálii se náš tým v roce 2010 s plachetnicí Archambault A35 přesunul do Holandska - Marina Stellendam, kde absolvoval též několik závodů. Plachetnice A35 byla na počátku roku 2011 prodána do Austrálie a v současné době byla pořízena nová závodní 40stopá plachetnice Pogo 40 S2.

Plachetnice_FulcrumII


ZÁVODY A VÝSLEDKY 2010:

Květen
21.-24.05.2010 Delta Lloyd North Sea Regatta
Pátek, 21.5. Houtrust Race, 2 rozjížďky, 6.místo
Sobota/neděle, 22.-23.5., Yeoman Challenge Trophy, 6 rozjížděk, 5.místo

<<< Webové stránky závodu / Web pages of the regatta. >>>
<<< Vypsání / Notice of Race. >>>

Organizační poznámky: převoz lodě na závody zajištuje Bach-Yachting, posádka dorazí do Holandska v pátek ráno, start první rozjížďky 12:55

Duben
24.-25.04.2010 Van Uden Reco Stellendam Regatta 2010, Marina Stellendam, Holland,
1st place
in IRC2 class
Posádka:

1.

Milan Hájek

2.

Jan Myslík

3.

Marek Chatrný

4.

Karolína Kottová

5.

Gijs Golverdingen

6.

Jiří Fetterle

7.

Adam Žídek

8.

Petr Fiala


ZÁVODY 2009:

Duben
4.-5.4. Sportsboats Regatta, Longtze Premier, Bodensee, Švýcarsko, 1st place

Květen
1.-3.5. 35.Regata “Due Golfi”, A35, Lignano, Itálie, 1st place IRC B class
16.-17.5. Lipno Maraton, Seascape 18, Lipno, 1st place Seascape 18 class

Červen
12.-14.6. Trofeo IRC dell’Adriatico, A35, Muggia, Itálie, 3rd place IRC Gruppo 2,
>> results <<

Posádka:

1.

Tomáš Musil

2.

Jan Myslík

3.

Petr Fiala

4.

Darren Wright

5.

Max Petutschnig

6.

Adam Žídek

7.

Tomáš Palkovský

8.

Zbyněk Zanker


20.-21.6. Muggia - Portorož - Muggia, A35, Itálie/Slovinsko, 3rd place IRC class
Posádka:

1.

Jan Myslík

2.

Marek Chatrný

3.

Kateřina Křelinová

4.

Max Petutschnig

5.

Jakub Nápravník

6.

Jiří Fetterle

7.

Adam Žídek

8.

Saša Nedvědický

9.

Venca Fajfrlík


Srpen
15.-16.8. AVAR Cup 2009, Seascape 18, Lipno, 1st place >6,5m group
21.-23.8. Mistrovství ČR - Lipenská vlna, Seascape 18, Lipno, 9th place handicap group
29.-30.8. Monfalcone - Portorož - Monfalcone, A35, Itálie/Slo, 3rd place IRC class
Posádka:

1.

Milan Hájek

2.

Jan Myslík

3.

Marek Chatrný

4.

Kateřina Křelinová

5.

Max Petutschnig

6.

Adam Žídek

7.

Roman Kadlec

8.

Karolína Kottová

9.

Monika Bílková


Září
12.-13.9. Diplomatska Regatta, A35, Izola, Slovinsko, 4th place Open class Charlie
Posádka:

1.

Jan Myslík

2.

Marek Chatrný

3.

Kateřina Křelinová

4.

Max Petutschnig

5.

Tomáš Palkovský

6.

Roman Kadlec

7.

Stefan Debattista

8.

Karolína Kottová


18.-20.9. International Sailing Week 2009
Settimana Internazionale - Long Coastal Race, A35, Terst, Itálie
, 7th place IRC group A
Posádka:

1.

Jan Myslík

2.

Marek Chatrný

3.

Adam Žídek

4.

Jiří Fetterle

5.

David Fetterle

6.

Ivan Bleyer


Říjen
10.-11.10. Barcolana 2009, A35, Terst, Itálie
7th place Open Class 3 (160 boats), >> results <<
101st place Open overall (1858 boats), >> results <<
Posádka:

1.

Milan Hájek

2.

Jan Myslík

3.

Marek Chatrný

4.

Max Petutschnig

5.

Adam Žídek

6.

Jakub Nápravník

7.

Karolína Kottová

8.

Monika Martínková

9.

Tereza Prokopová

 


ZÁVODY 2008:

Červenec
Plachetnice Archambault A35 CZE 3501 spuštěna prvně na vodu, Izola.

Srpen
VAL Regata, A35, Izola, 1st place ORC
Melges Tour, Lipno, Melges 24
MČR, Lipno, Melges 24

Září
Diplomatska Regata, A35, Izola, 1st place ORC, >> results <<
Melges Tour, Mácháč, Melges 24, 2nd place

Skola jachtingu